Guido Beauty | salon kosmetyczny Rybnik

INNOWACYJNA TECHNOLOGIA W SŁUŻBIE PIĘKNEJ SKÓRZE BEZ BÓLU I SKUTKÓW UBOCZNYCH

Salon Guido Beauty, jako jedyny w Rybniku, zaprasza do skorzystania z terapii laserem frakcyjnym NV-V500, wykorzystującym technologię RF.  To rewolucyjne urządzenie jest przełomem w medycynie estetycznej. Zapewnia bowiem trwałe i szybkie efekty bez bolesnych skutków ubocznych

Laser frakcyjny NV-V500, to urządzenie o szerokim spektrum działania, które ma za zadanie intensywnie poprawić jakość i jędrność skóry. Zastosowanie terapii:

-ODMŁODZENIE SKÓRY 

-LIFTING TWARZY

-USUWANIE PRZEBARWIEŃ

– USUWANIE PIEGÓW/WYBIELANIE

-REDUKCJA ZMARSZCZEK 

-NIWELOWANIE BLIZN

-LECZENIE ROZSTĘPÓW

-SILNE ZAGĘSZCZANIE WŁÓKIEN KOLAGENOWYCH

-UNOSZENIE OWALU TWARZY

-ODNOWA OKOLIC OKA

-MODELOWANIE SZYI

Jak to działa?

Zabiegi laserem frakcyjnym NV-V500, to innowacyjna technologia oferująca najlepsze cechy dotychczasowych systemów – doskonałe wyniki bez utraty bezpieczeństwa, bez efektów ubocznych, znacznie skrócony czas gojenia się i o wiele krótsza terapia. Urządzenie wykorzystuje wielobiegunową technologię, która działa na zasadzie fal radiowych. Poprzez unikalnie innowacyjną platformę inteligentnych peelingów i sposobów działania na skórze, urządzenie przenosi energię radiową w głębokie warstwy skóry, co prowadzi do mocnego podgrzania tkanek na poziomie skóry właściwej. Pod wpływem temperatury, włókna kolagenowe kurczą się, skóra się napina, a warstwy cellulitu redukują.

Urządzenie bez problemu można dopasować do indywidualnych cech skóry każdej osoby, ponieważ wyposażone jest w programy bazujące na różnych typach skóry, w zależności od jej struktury, połysku, kwestii pigmentu skóry oraz ewentualnych zmian skórnych. Jest to technologia bez ingerencji chirurgicznej oraz głęboko chemicznej, a jedynie polegająca na delikatnym wnikaniu do skóry energii elektromagnetycznej.

W przeciwieństwie do klasycznych zabiegów laserowych energia wytwarzana podczas zabiegu laserem frakcyjnym RF skupią się przede wszystkim na skórze właściwej. Powierzchnia skóry pozostaje niemal w nienaruszonym stanie, dzięki czemu możliwe jest uzyskanie efektu podgrzania tkanek podskórnych i otrzymywanie wyraźnych rezultatów.

 

Jak szybko widać efekty?

Efekty działania laseru frakcyjnego NV-V500,  można podzielić na te, które są widoczne od razu i na te, które uaktywniają się z czasem. Bezpośrednio po zabiegu następuje obkurczanie się włókien kolagenowych, przez co skóra staje się widocznie bardziej napięta. Jednak to co najważniejsze, dzieje się przez kilka kolejnych tygodni (do 3 miesięcy) po zabiegu. Następuje wówczas stymulacja powstawania nowego kolagenu, skręcania się i zagęszczania jego włókien oraz budowania między nimi nowych wiązań. Skóra staje się przez to jędrniejsza i sprężysta. Dzięki odbudowie kolagenu wypełniają się drobne zmarszczki twarzy, szyi i dekoltu, podnosi się skóra i poprawia się jej elastyczność.

Aby uzyskać długotrwałe efekty zalecane jest:

– w przypadku twarzy wykonanie 3-4 zabiegów w przeciągu 28 dni (przerwy 6-7 dniowe)

– w przypadku ciała wykonanie 8-9 zabiegów w przeciągu 35 dni (przerwy 3-4 dniowe)

guido

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *