Guido Beauty | salon kosmetyczny Rybnik

Odśwież swoją skórę po lecie!

Lato to piękny czas! Jednak wystawiona na działanie promieni słonecznych skóra, potrzebuje silnego odżywienia!

W regeneracji skóry po wakacjach pomoże MIKRODERMABRAZJA KORUNDOWA I DIAMENTOWA.

Dla kogo?

Mikrodermabrazja jest zabiegiem dla osób, które chcą zwalczyć blizny, przebarwienia potrądzikowe i zaskórniki, rozszerzone pory, spłycić zmarszczki, poprawić koloryt cery oraz uzyskać efekt odmłodzenia skóry.

Czym jest mikrodermabrazja?

Mikrodermabrazja to nic innego jak peeling mechaniczny, który polega na powolnym, kontrolowanym ścieraniu, „szlifowaniu” powierzchni skóry, do momentu uzyskania pożądanego rezultatu. Intensywność zabiegu może być większa lub mniejsza w zależności od problemu, okolicy skóry i wymaga pewnego doświadczenia.

Rezultaty

Odpowiednio wykonany zabieg przynosi rewelacyjne rezultaty: oczyszcza skórę, obkurcza rozszerzone pory, stymuluje naturalny wzrost komórek, wzrost ilości kolagenu i elastynu. Skóra staje się  gładsza, równiejsza, zmniejszają się rozszerzone pory, łojotok, ilość zaskórników, prosaków, poprawia się koloryt skóry, wygładzają się drobne zmarszczki. 

W Guido Beauty można skorzystać z zabiegu mikrodermabrazji korundowej bądź diamentowej.  

Mikrodermabrazja diamentowa, polega na delikatnym ścieraniu i zasysaniu martwych komórek naskórka. Podczas zabiegu kosmetyczka przesuwa po skórze urządzenie z metalową końcówką, która lekko ściera naskórek (głowica diamentowa) i zasysa niczym odkurzacz zrogowacony naskórek. Zabieg jest zupełnie bezbolesny. Po jego zakończeniu skóra staje się idealnie gładka, nie ma śladów podrażnień czy zaczerwienienia, od razu można wrócić do codziennych zajęć.

Mikrodermabrazja korundowa jest znacznie silniejsza i daje bardziej widoczne efekty w krótszym czasie. Urządzenie, którym jest wykonywana, ma końcówkę z dwoma otworami – jeden wyrzuca strumień kryształków korundu, te zaś uderzają z dużą prędkością w powierzchnię skóry (w ten sposób ścierają martwe komórki naskórka i zanieczyszczenia); drugi – zasysa złuszczony naskórek do oddzielnego pojemnika.

 

W Guido Beauty zabieg MIKRODERMABRAZJI + MASKA ALGOWA  w cenie 98 zł!

Zapraszamy!

mikrode

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *